SF Yıldız Nasıl Doğdu?

1981 yılına dayanan bir geçmiş ile inşaat sektörüne giren Fırat Lifestyle ve 2010 yılından bu yana kentsel dönüşüme büyük katkılar sağlayan Ata Yıldız Grup, sektördeki deneyim ve birikimlerini “SF Yıldız İnşaat” adıyla büyük bir marka adı altında birleştirmiştir.

Yaşamın Seyrini Değiştiriyoruz;

Fırat Lifestyle ve Ata Yıldız Grup bugüne kadar Ankara’dan Özbekistan’a kadar birçok farklı lokasyonda uzun ömürlü ve kaliteli projelere yatırımlar yapmıştır. Alanlarının önde gelen isimlerinden olan bu iki firma da konut, ofis, mağaza, villa, rezidans gibi farklı özellik ve kullanım amacındaki alanlar için deneyim kazanmıştır.

İki büyük firmanın geçmiş deneyimlerinin ışığında doğan SF Yıldız İnşaat’ın temelini, müşteri için her zaman değer ve memnuniyeti sağlamak oluşturmuştur. Yaşam alanlarına yeni bir bakış açısı kazandırmak, sektöre öncülük edecek üretim ve yatırımlarda bulunmak markanın ana amaçlarının çerçevesini oluşturmuştur.

SF Yıldız; Velux Yalıkavak, Natura Yalıkavak, Lucca Yalıkavak, Lucca Gündoğan projeleri ile Bodrum’a yeni bir soluk kazandırmıştır.
Velux Ankara, Referans Ankara, Natura Batıkent, Natura Çakırlar, Natura Yaşamkent, Natura Vadi, Natura Ovacık, Natura Alacaatlı, Motto Ankara, Frekans Eryaman projeleri başta olmak üzere 10 binlerce konut ve ticari alan yaratan SF Yıldız, yurtiçi ve yurtdışı üretim faaliyetlerine hızla devam etmektedir.

Detaylı bilgi için: https://sfyildizinsaat.com